Metų prognozėГодовой прогнозYear forecast

Bastet

2015 Metai – DIDELIŲ GALIMYBIŲ METAI

2015 m. – pagal Egiptiečių kalendorių – Bast deivės metai. Kaip ir visi dievai ir deivės Egipto panteono, ji turi dvi puses: Šviesią ir Tamsią… Šviesi vaizduojama, kaip graži mergina su Šventos katės galva, o Tamsi – pagyvenusios moters, su liūto galva. Ji žinoma Sechmet vardu. Bast neša mums džiaugsmą, meilę, vaikus, laimę ir sėkmę visuose reikaluose. Sechmet – įgyvendina bausmes už nuodėmes ir prasižengimus… Taip, kad šie metai mums visiems bus ir linksmi, ir liūdni…     

      LAIMĖS NAUJAIS 2015 METAIS !

RYTŲ PROGNOZĖ 2015 METAMS

v_zodiak[1]

2015 – ŽALIO MEDŽIO OŽKOS METAI

2015 m. vasario 19 d. prasideda Nauji metai. Rytų kalendoriaus metai. Žalia spalva – spalva vilties, o Medis visada auga į viršų, išsaugo žemėje drėgmę, meta šešėlį karštą dieną ir duoda vaisius, alkiui malšinti. Avis – taikus gyvūnas, duodantis mums vilną, myli kolektyvą, sutaria su visais. Vadinasi, viskas tvarkoje? Bet… Yra kita metų pusė – Mėlyna Ožka! Tai – bausmė tiems, kurie jos užsitarnavo. Užsispyręs gyvūnas, ėdantis visą žalumą, sugeba karstytis kalnais, medžiais ir badytis aštriais ragais. Būkite atsargūs, neužsitarnaukite susitikimo su šiuo folklorinio velnio prototipu…ovca  v_rat[1][1]

PELĖ

Sėkmė

Geras aplinkybes Avis sukurs reikaluose, susijusiuose su kreditais, investicijomis, paramos gavimu iš aplinkinių ir giminių. Pasinaudokite geru pavasario periodu ir vasaros pradžia. Šiek tiek bus sunkiau kurti santykius su visuomene, įstatymais ir valdžia vasaros pabaigoje ir rudenį, bet kantrybė ir darbas pagelbės.

Atsakomybė

Tam, kad susitvarkyti su nemalonumais, kuriuos pateiks mėlyna Ožka, sekite reikalus, susijusius su praeitimi, ilgai užsitęsusius, trukdančius eiti į priekį. Tam pastoviai analizuokite situacijas, neskubėkite, pasinaudokite savo gyvenimiška patirtimi ir intuicija. Antrą metų pusę bus tikrinamas jūsų tvirtumas.

 

 

v_vol[1]

JAUTIS

Sėkmė

Avytė siūlys jums sureguliuoti santykius su partneriais. Sureguliuoti viską, kas su jais susiję, tiek romantikos, tiek verslo srityje. Geriausias laikas pergalei – pavasaris ir vasaros pradžia. Antras pusmetis bus svarbus materialiniams reikalams. Neskraidykite padangėse, būkite dėmesingi, neišbarstykite sėkmės kelyje.

Atsakomybė

Ožka atkreips jūsų dėmesį į santykius su draugais, naujais projektais, verslu, pažintimis. Šios gyvenimo sritys pareikalaus materialinių išlaidų, tad būkite dėmesingi, neskolinkite pinigų, resursų, nešvaistykite laiko veltui.

 

v_tiger[1][1]

T I G R A S

Sėkmė

Kad sėdėti balne, turite daug ir atsakingai dirbti. Visos geriausios aplinkybės yra profesijos, sveikatos reikaluose. Mokėkite tvarkyti gyvenimą ir verslą, kaip laikrodis. Geriausias laikas – pirmas pusmetis. Šiuo laiku sėkmė leis tvarkyti santykius su partneriais vasaros pabaigoje ir rudenį.

Atsakomybė

Užsispyrusi Ožka pametės išbandymų karjeros reikaluose, santykiuose su viršininkais, profesijos ir tikslų siekimo srityje. Nenešiokite ,, rožinių akinių“ ir viską tikrinkite. Dabar suklysti labai lengva.

 

v_rabbit[1][1]

ZUIKIS  

Sėkmė

Pirmą pusmetį Avytė siūlys pasilinksminti… Beveik visos jūsų idėjos, pradėjimai, bandymai keisti ką savo ir aplinkinių gyvenime bus sėkmingi. Svarbu, sėkmę išnaudoti ne tik linksmybėms pavasario-vasaros periodu. Jei tai vykdysite, antra metų pusė irgi nenuvils.

Atsakomybė

Ožka – medis atkreips jūsų dėmesį į reikalus, susijusius su pripažinimu visuomenėje. Aplinkiniai, autoritetingi žmonės, valdžios atstovai ir užsieniečiai gali jums trukdyti, užduoti mįsles, kurias sunkai spręsite. Bet įspėję mįsles, sulauksite sėkmės.

 

v_drakon[1]

D R A K O N A S

Sėkmė

Avytė padės jums namų, šeimos, nekilnojamojo turto ir giminiškų santykių reikaluose. Geras laikas tuoktis, vystyti šeimos verslą. Bet, paskubėkite! Suspėti būtina pirmą metų pusę. Ypatingai sėkmingas bus birželis. Vasaros pabaigoje Avytė realizuos pirmo pusmečio įvykius meilės vaisių forma – vaikai, susikaupimo vaisių forma – sėkmė versle, savęs gilinimo – pripažinimas visuomenėje.

Atsakomybė

Nežiūrint į siūlymus Avytės, Ožka neleis jums atsipalaiduoti. Sekite finansų reikalus, ypač, jei jie susiję su bendru turtu. Nežaiskite lengvabūdiškų žaidimų su rimtais dalykais ir viskas bus gerai.

 

v_snake[1][1]

G Y V A T Ė

Sėkmė

Kad rezonuoti su sėkmingais Avytės pasiūlymais, jums būtina būti labai judriais. Kuo daugiau bendrausite, skambinsite, mokysitės, rūpinsitės reklama ir prekyba, tuo daugiau sėkmės bus jūsų rankose. Tuo pasirūpinkite pirmą pusmetį. Antrą pusmetį taip lengvai judėti nesiseks. Sėkmė susijusi bus su fundamentaliais dalykais: namais, šeima, nekilnojamuoju turtu ir giminėmis.

Atsakomybė

Nors informaciniuose reikaluose seksis, nepamirškite apie ryšius su partneriais. Ožka, jei jūs atsipalaiduosite, sukurs aplinkybes, kurios trukdys šiose sferose. Bus sunku rasti bendrą kalbą su viršininkais, oponentai gali tapti užsispyrę ir kovingi…

 

v-loshad[1]

A R K L Y S

Sėkmė

Avis darys taip, kad viskas jums seksis… Bet tik jums patiems veikiant, jūsų prakaitu, jūsų mokėjimu, talentų dėka. Būtent tai pirmą pusmetį jums leis pasiekti gerų rezultatų materialiniuose reikaluose. Pavyks daryti, kurti… O jau išreklamuoti tai, ,,parduoti“ didelei daliai žmonių – užduotis antro pusmečio. Ir čia reiks padirbėti, nugalėti abejones, tingulį ir savęs raminimą…

Atsakomybė

Jei jūs, nežiūrint į visus jūsų talentus, galimybes, sėkmingas aplinkybes, nors kiek patingėsite, Ožka nubaus jus pačiu tikriausiu būdu. Menui reikalingas didelis darbas, čia reikės 90 procentų… Kad apsisaugoti nuo nereikalingų įvykių, dirbkite ir nepamirškite, kad sveikatą prižiūrėti reikia tinkamai.

 

v_sheep[1][1]

A V I S

Sėkmė

Aišku, jog Avis Avies metais visada pasirengusi padėti sau maksimaliai, bet čia yra vienas mažas ,,bet“… Sava sėkmė visada yra savo rankose, ir jei laukti gero oro prie jūros, jo galima ir nesulaukti. Veikite, kurkite naudingas aplinkybes, rodykitės. Tik tai ves į sėkmę ir tik tai leis materializuotis antrą metų pusę. Virtualios situacijos virs realiais pinigais, turtu ir žiniomis.

Atsakomybė

Bet nesijaudinkite, jūsų tingėjimo sargyboje visad stovės Ožka, kuri tuoj pat sustabdys jūsų ,,parazitavimą“, norą pagulėti lovoje, kai būtina dirbti. Materializuosis autoritetingi žmonės, kurie  įstatymų jėga privers jus veikti.

 

v_obezjana[1]

B E Ž D Ž I O N Ė

Sėkmė

Su Avimi jus turite būti gudrūs… Jokiais būdais nepasakokite apie savo planus, kruopščiai ruoškite biznio akcijas, veikite laiko ir praktikos patikrintais instrumentais. Tai lengvai padės įveikti galimas krizes ir padidinti kapitalą. Ne tik materialinį, bet ir moralinį. Šie veiksmai labai padės antrą pusmetį, kai visas krūvis gulės ant jūsų pečių. Venkite netikrų partnerių…

Atsakomybė

Ožka bus budri… Ji kruopščiai saugos jus nuo tingėjimo, savęs raminimo ir pastūmės į pergales, sėkmę ir kovą. Ji pajuto jūsų silpną vietą, kuri yra namų, šeimos, nekilnojamojo turto ir šeimos verslo zonoje.

 

v_rooster[1][1]

G A I D Y S

Sėkmė

Avytė palaikys jus visuose naujuose projektuose, versle, situacijose, kur jūs veiksite kartu su draugais, bendraminčiais, autoritetingais žmonėmis ir rėmėjais. Geriausias bendradarbiavimo ir verslo vystymo laikas – pavasaris ir vasaros pradžia. Šiose sferose stiprinkite pozicijas, todėl, kad antrą pusmetį prasidės rimtas darbas: kaip, kas, kiek ir t.t. Galvokite, sverkite, bet nepamirškite, jog šį laikotarpį irgi valgyti reikia. Naudokitės patikrintais uždarbio būdais.

Atsakomybė

Kai tik jūs leisite sau per daug plepėti, Ožka tuoj jus pakels ant ragų! Išvengsite to, jei kruopščiai pasirengsite kalboms, tikrinsite dokumentus, seksite informaciją.

 

v_sobaka[1]

Š U O

Sėkmė

Viskas, ko nori gyvenime pasiekti Šuns metais gimę, pirmą pusmetį galės pasiekti su Avytės pagalba. Veikite karjeros, verslo, tikslų siekimo srityse. Pavasario pabaiga ir vasaros pradžia – labai sėkmingi. Ypatingai tai lies darbą, ieškojimą naujų sferų, sveikatos gerinimą. Kadangi tikslai bus pasiekti, antrą pusmetį norėsis ieškoti naujų tikslų, draugų, pažystamų ir bendraminčių. Tai nelabai lengva užduotis ir pasirinkti nebus lengva…

Atsakomybė

Sargyboje jūsų finansinių galimybių, talentų gyvenime naudojimo, kaip nebūtų gaila, stovės Ožka. Bet koks atsipalaidavimas šiose sferose gali duoti rezultatų. Todėl būkite atsakingi, kruopščiai tikrinkite savo finansinę istoriją ir nežaiskite žaidimų su kreditais ir investicijomis.

 

v_kaban[1]

Š E R N A S

Sėkmė

Pavasarį ir vasaros pradžioje Avis jums pasiūlys keisti socialinį statusą, atrasti įtakingumą visuomenėje, pakelti savo moralinį lygį aukštesniu laipteliu. Visa tai gali būti susiję su kelionėmis, kontaktais su autoritetais, išsilavinimu, pavyzdžiui, menu. Po šio augimo, antrą pusmetį kils klausimas dėl karjeros, verslo, praktinių rezultatų gyvenimo sferose. Bet tai nebus lengvas pasivaikščiojimas, juk sargyboje – Avytės antagonistas…

Atsakomybė

Taip, Ožka su savo aštriais ragais stovės sargyboje ir neleis jums atsipalaiduoti nei minutei. Geriau, supraskite tai ir visą atsakomybę imkite į savo rankas jau iš anksto. Bet koks jūsų žingsnis dabar bus sekamas mikroskopiškai, bet kokia klaida bus ne tik ,,įgarsinta“, bet ir baudžiama.

 

 

VAKARŲ PROGNOZĖ 2015 METAMS

 

 

z_oven1[1]

A V I N A S

DŽIAUGSMO METAI

Pirmas pusmetis jums turi būti sėkmingas. Ir bus sėkmingi, jei jūs nebūsite pasyvūs, praleisite šią fortūną, o aktyviai kursite savo likimą. Ypač būkite aktyvūs pirmus vasaros mėnesius, kai žvaigždės kaip niekad sėkmingos. Jausmai, siekiai, susiję su rėmėjais, kovingi jūsų charakterio bruožai visad padės… Antrą pusmetį būtina pripildyti dideliu ir aktyviu darbu. Prasidėti gali viskas ne su labai džiaugsmingais įvykiais, bet jei iš anksto pasiruošite, viskas baigsis sėkmingai, kaip niekad. Vasaros pabaiga ir ruduo – pakankamai sudėtingi, kaip darbe, taip ir sveikatoje. Bet visumoje, darbas ir kantrybė – viską sutvarkys.

 

z_telec1[1]

J A U T I S

NAMŲ METAI

Pirma, labiau sėkminga metų pusė, gali praskristi jums pro šalį taip greitai, kad jūs net nepastebėsite. Taip kad, laiku spauskite stabdžius ir suspėsite pasinaudoti sėkminga vasaros pradžia, kuri bus naudinga šeimos ir nekilnojamojo turto reikalams. Tai, kas buvo atidėta, tai, kas, rodėsi neišsprendžiama, galima bus pakeisti į gerą akimirksniu. Antrai metų pusei reikia pasiruošti. Nors pirma pusė – sudėtinga, antru periodu tikėtini geri ir naudingi momentai. Tačiau tam reikia būti pasirengus ir kovoti už rezultatą ,,sportiškai“. Atkreipkite dėmesį į vaikus ir mylimus.

 

z_bliznecy1[1]

D V Y N I A I

BENDRAVIMO METAI

Pats dievas jums liepia dabar bendrauti. Bet kokie informaciniai reikalai eis, kaip per sviestą. Pats laikas mokytis ir dėstyti, užsiimti reklama ir prekyba, gerinti santykius su aplinkiniais ir artimais žmonėmis. Geriausias tam laikas – vasaros pradžia. Tai naujų pažinčių, idėjų ir įgyvendinimų laikas… Antra metų pusė – sunkoka. Daug rūpesčių gali atsirasti namų, nekilnojamojo turto, remonto ir šeimos reikaluose. Ypač būkite dėmesingi nuo rugpjūčio iki rudens pabaigos. Jei šiuose gyvenimo linijose pasiruošite iš anksto, viskas klostysis sėkmingai ir naudingai.

 

z_rak1[1]

V Ė Ž Y S

NEKILNOJAMOJO TURTO METAI

Pirmą metų pusę daug dėmesio skirkite žemei, materialiniams reikalams, uždarbiam, pirkiniam ir investicijom. Nuo pavasario ir iki vasaros pradžios šiose sferose reikalai klostysis gerai, o ypač vasaros pradžioje. Šiuo metu susikoncentruokite į naujus tikslus, idėjas arba labai energingai ir netikėtai dėl aplinkinių pradėkite įgyvendinti savo gyvenimo planus. Antrą metų pusę, ką padarysi, reiks padirbėti. Pasiruoškite suirutei, kelionėms, pačiai įvairiausiai informacinei veiklai. Situacijos gali vykti labai netikėtos, kartais net konfliktinės… Bet, jei pasiruošti, visa tai galima pakreipti savo naudai ir sėkmei. Daugiau dėmesingumo, apskaičiavimo ir kantrybės!

 

z_lev1[1]

L I Ū T A S

ĮSITVIRTINIMO METAI

Veikite! Veikite! Veikite! Miegoti – negalima! Visą pirmą pusmetį jūs turite demonstruoti savo autoritetą, kūrybines, intelektualias, fizines savybes ir visokeriopas žinias. Būsite pastebėti ir įvertinti. Naudingos aplinkybės gali būti susijusios su išsilavinimu, kelionėmis, užsieniečiais, valdžios atstovais, menu ir visuomene. Būkit pasirengę, ypač vasaros pradžioje. Antrą metų pusę gausite tai, ko užsitarnavote pirmą. Taip, kad, nėra ką kaltinti… Pasiruoškite, kad remtis teks tik į tai, ką nuveikėte anksčiau. Remtis į savo žinias, rankas, protą, idėjas, verslą ir materialinius resursus. Vasaros pabaiga ir beveik visas ruduo gali būti sudėtingi, todėl geriau padirbėti pavasarį ir viskas bus gerai.

 

z_deva1[1]

M E R G E L Ė

PASIRENGIMO METAI

Prieš startą, ruoškitės. Tuo labiau, prieš sudėtingą, ilgą, atsakingą startą, kuris pareikalaus daug jėgų, ištvermės ir kantrybės. Bet, kas įdomu, šis pasirengimas ne bus jums išbandymu, o atvirkščiai, kuo daugiau pastangų įdėsite ir kuo slapčiau veiksite, tuo daugiau sėkmės sulauksite. Finansinė, materialinė nauda, kreditai – sėkmingi vasaros pradžioje. ,,Išbandymas ištvermei“ prasideda nuo rugpjūčio… Atsakomybė už vykstančius įvykius neleis atsikvėpti. Būkite dėmesingi. Santykiai su partneriais ir šeimos, bei nekilnojamojo turto reikalai – labai svarbūs. Veikite ramiai, tvirtai, nesipurtykite klaidų ir laimėsite.

 

z_vesy1[1]

S V A R S T Y K L Ė S

IDĖJŲ METAI

Pirmą metų pusę realizuokite visas savo idėjas. Bandykite jomis ,,užkrėsti“ kuo daugiau aplinkinių, draugų, pažystamų ir tuos, kurie gali paremti materialiai. Vasaros pradžia – geriausias laikas darbui su rėmėjais, partneriais ir visuomenine nuomone. Būkite maksimaliai susikaupę, netekti gerų galimybių, siūlymų – neverta. Dabar geriausias laikas pradėti naują verslą ir vystyti seną. Antrą pusmetį lengviau gyvensite su draugų, rėmėjų, pareigūnų palaikymu. Tam laikui verta pasiruošti, kadangi aplinkybės, situacijos ir nuotaikos jumis kontroliuosis sunkiai. Dėmesingi būkite kelionėse, derybose, bendraudami su aplinkiniais ir artimais. Darbas ir sveikata reikalauja rūpinimosi. Bet įspėtas – apsiginklavęs!

 

z_skorpion1[1]

SKORPIONAS

KARJEROS METAI

Maksimumą dėmesio skirkite karjerai, verslui, savo tikslų, užduočių siekimui. Labai naudingas pirmas pusmetis. Ypač pavasario pabaiga ir vasaros pradžia, kai jūsų pusėje bus sveikata ir puikus darbingumas. Darbo kolektyvai ir viršininkai į jus žiūrės palankiai. Tai geras laikas ieškoti naujo ar papildomo darbo. Kad realizuoti savo planus nuo vasaros pabaigos ir žiemos pradžios, teks pasistengti. Tikėtis aplinkinių pagalbos ar, kad viskas išsispręs savaime, neverta. Tik didelis atsakingumas, susikaupimas, mokėjimas teisingai pasinaudoti savo resursais ir talentais leis išsilaikyti sėkmės balne.

 

z_strelec1[1]

ŠAULYS

DIDELIŲ  PRIPAŽINIMO METAI

Kad išsipildytų jūsų svajonės, aplinkiniai ir visuomenė jumis būtų sužavėti, būtina daug ir pagrįstai dirbti. Atėjo laikas atsakomybę imti į savo rankas, suaugti ir skirti laiką darbui nuo poilsio. Štai šios gairės ir atsispindės pirmame pusmetyje. Ypač vasaros pradžioje, kai sėkmė, partnerystė, netikėti geri įvykai bus su jumis. Antrą pusmetį šias sėkmes būtina vystyti, paversti į realius pasiekimus, kilti karjeros ir verslo srityje, nenusidėti savo iškeltiems tikslams. O tai jau nelengvas pasivaikščiojimas… Pradedant nuo vasaros pabaigos ir pradžios žiemos reiks rimtai dirbti, bet šis darbas ateityje atsipirks stulbinančiai puikiai.

 

z_kozerog1[1]

OŽIARAGIS

PASIKEITIMŲ METAI

Jei jūs nutarėte savo gyvenimą keisti kardinaliai, šis pusmetis jums tinka idealiai! Keiskite viską: šukuoseną, įpročius, partnerius, verslą ir viską, kas pabodo, paseno. Patys giliausi pasikeitimai įvyks ir bus labiau sėkmingi birželyje. Jei šios permainos sugebės pataisyti jūsų finansinius reikalus ir kreditavimo istoriją, jums galima bus tik pavydėti… Po pasikeitimų, dažniausiai, tenka koreguoti savo prioritetus, tikslus, požiūrį į pasaulį ir santykius su aplinkiniais. Štai tuo ir teks užsiimti antrą metų pusę. Negalima sakyti, kad šis užsiėmimas bus lengvas… Gal susidursite su giminių pasipriešinimu, dokumentų ir įstatymų nesusipratimu. Bet visa tai to verta!

 

z_vodolej1[1]

VANDENIS

PARTNERIŲ METAI Pirmą metų pusę svarbiausi bus santykiai su partneriais. Būtina sąmoningai forsuoti šiuos santykius, ieškoti pažinčių, pasinaudoti bet kokioms reklamos ir savireklamos galimybėmis. Stenkitės aplinkinių akyse būti intelektualūs ir informatyvūs. Vasaros pradžia tam – sėkmingiausia. Bet prie tokios sėkmingos pradžios būtina prisiminti, kad ne visi bus patenkinti ir gali atsirasti pavyduolių ir nesutaikomų priešininkų. Todėl antrą pusmetį besąlygiškai stenkitės atrinkti grūdus nuo pelų, muses nuo kotletų… Skirkite priešą nuo draugo, kam galima padėti morališkai ir materialiai, o ką pastūmėti į savarankiškumą.

 

z_ryby1[1]

ŽUVYS

DARBŲ METAI

Nors faktiškai jums teks daug ir atsakingai darbuotis, tai jums nebus sunku, ypač pirmą pusmetį. Šiuo metu galima nuveikti tiek, kiek nenuveiksite per keletą metų. Svarbu, jog darbai šie nebus bereikalingi, su patirtimi ateis ir materialinis įvertinimas. Daug jėgų skirkite vasaros pradžioje, birželyje. Nuo šių indėlių priklausys ir jūsų santykiai su partneriais. O su jais negalima žaisti, ypač antrą metų pusę, vasaros pabaigoje ir rudenį… Reikalas tame, kad jūs apie kitus žmones galite manyti per daug idealiai ir įsivaizduoti santykius romantinėje plotmėje. Jums gi reikia būti pragmatikais, vertinti viską realia nauda.

2015m Grafike jūs matote bendrą situacijos atspindį danguje, įtakojantį visus be išimties – Rytų ir Vakarų zodiako ženklus. Beveik taip pat, kaip oro sąlygos lauke. Nepriklausomai nuo jūsų nuotaikos, liūdnos ar linksmos , nepriklausomai nuo pinigų kiekio jūsų piniginėje, jūsų lyties, amžiaus – lietus vistiek lis, ir jums, kaip ir visiems aplinkiniams, į tai reiks atsižvelgti. Užsidėti lietpaltį ar paskubomis išskleisti lietsargį.

Na, o jei pragiedrėjo ir saulutė mums dovanoja puikią dieną , jus visvien galite leisti sau nevykti prie ežero ar pasivaikščioti miške, o tiesiog sėdėti namie ir spoksoti į televizorių, kuris kažkodėl transliuoja blogą orą…

Linija grafiko vidurį dalina jį į dvi dalis. Ta dalis, kuri viršuje, vaizduoja „gerą orą“, periodus, kai šviečia saulė ir nuotaika kiek gamtoje tiek ir daugelio žmonių džiaugsminga. Šio periodo problema – tinginystė. Kai viskas gerai, tai norisi pagulėti, atsipalaiduoti ir tiesiog nieko neveikti. Bet kaip tik šiais periodais galima nuveikti žymiai daugiau gyvenime, versle ar meilėje! Šiuo metu būtina sąmoningai versti save veikti ir dar kartą veikti!

Kada grafike linija nusileidžia į apatinę dalį, energetinė „orų prognozė“ bjūra, lyja, niūrūs debesys skatina slogią nuotaiką ir ne mūsų jėgom su tuo kariauti. Nors lyja ir šalta į darbą eiti reikia, reikia vykdyti užduotis ir įsipareigojimus. Tiesiog reiktų apsidrausti :pasiimti lietsargį, pakeisti mašinoje akumuliatorių, stebėti savo nuotaiką, rinktis žodžius, kontroliuoti mintis, tam, kad suprastum koks nuostabus šaltas rytas, kaip maloniai po kojom girgžda sniegas.

Na štai…

Viršutinė grafiko dalis – periodas, kai viskas pavyksta lengviau, paprasčiau, linksmiau. Apatinė jo dalis rodo, kada reikia ženkliai pasistengti, norint įgyvendinti savo planus. Na, bet tai bendra informacija, ji nesusijusi tiesiogiai su jumis. Turėkite tai omeny!

2015 ГОД БОЛЬШИХ ВОЗМОЖНОСТЕЙ

  2015 год по Египетскому календарю, год богини Баст. Как и все боги и богини Египетского пантеона, она имеет две ипостаси: Светлую и Тёмную… Светлая изображается в виде красивой девушки с головой Священной кошки, а Тёмная в виде пожилой женщины, с львиной головой. Она известна под именем Сехмет. Баст несёт нам радость, любовь, детей, счастье и удачу во всех делах. Сехмет – осуществляет наказание за грехи и ослушание… Так что, этот год для всех нас будет и весёлым, и грустным…  Bastet     

СЧАСТЬЯ В НОВОМ ГОДУ!

Восточный гороскоп на 2015 год

v_zodiak[1]  

ГОД ОВЦЫ

ovca

2015 ГОД ОВЦЫ ЗЕЛЁНОГО ДЕРЕВА

 

19 февраля 2015 года начнётся Новый год по Восточному календарю. Зелёный цвет, это цвет надежды, а Дерево, всегда растёт вверх, сохраняя влагу в земле, даёт тень в жаркий день и плоды для утоления голода. Овца – мирное животное, дающее нам шерсть, любящее коллектив, уживающееся со всеми. Значит, всё в порядке? Но… Есть другой тотем года – Синяя Коза! Это – наказание для тех, кто заслужил его. Упрямое животное, выедающее всю растительность подчистую, способное лазать по горам, деревьям и бодаться острыми рогами. Будьте осторожны, чтобы не заслужить встречи с этим прототипом фольклорного черта…

v_rat[1][1]

КРЫСА

Удача

Хорошие обстоятельства будут созданы Овцой в делах связанных с кредитами, инвестициями, получением помощи со стороны окружающих и родственников. Надо использовать хороший для этого весенний период и время начала лета. Немного более сложно будет выстраивать свои отношения с обществом, законами и властью в конце лета и осенью, но, терпенье и труд всё перетрут.

Ответственность

Для того, чтобы бороться с неприятностями, которые может подкинуть синяя Коза, необходимо быть на чеку в делах связанных с прошлым, тянущихся долго, мешающих двигаться вперёд. Для этого необходимо постоянно анализировать ситуации, не торопиться, использовать свой жизненный опыт и интуицию. Попытки проверить вас на прочность будут предприняты во второй половине года.

v_vol[1]

ВОЛ

Удача

Овечка предложит вам наладить партнёрские отношения. Всё что связано с ними, как в области романтики, так в области бизнеса, противостояния оппонентам. Лучшее время для побед – весна и начало лета. Второе полугодие будет важным с точки зрения материальных дел. Здесь не витайте в облаках, будьте внимательными, чтобы не растерять по пути успеха и благоприятных возможностей.

Ответственность

Коза обратит ваше внимание на дела имеющие отношение к друзьям, новым проектам, бизнесу, знакомствам. Так как эти сферы жизни и обстоятельства могут требовать материальных затрат, будьте бдительными и не одалживайте деньги, ресурсы, не тратьте время, попусту.

v_tiger[1][1]

ТИГР

Удача

Для того чтобы быть на коне в областях управляемых Овцой вам необходимо много и ответственно работать. Все хорошие обстоятельства и возможности находятся в делах профессиональных, здоровья и умения наладить бизнес, жизнь как по часам. Лучшее время – первое полугодие. Успех здесь позволит вам не обострять отношения с партнёрами в конце лета и осенью.

Ответственность

Упрямая Коза может подкинуть вам испытаний в делах карьеры, взаимоотношениях с начальниками, в делах профессиональных и достижения целей. Постарайтесь не носить на носу «розовые очки» и проверять всё происходящее на предмет «подводных камней»… Ошибиться сейчас можно очень просто.

v_rabbit[1][1]

КОТ

Удача

Первые полгода Овечка предложит вам порезвиться на славу… Почти все ваши идеи, начинания, попытки что-то поменять в своей жизни и жизни окружающих, будут успешными. Главное, использовать удачный весенне-летний период не только для развлечений. Создавайте благоприятные стечения обстоятельств и тогда время, когда придёт пора пожинать плоды, наступающее во втором полугодии, пройдёт недаром.

Ответственность

Коза-дереза должна будет обострить ваше внимание на делах связанных с общественным признанием. Окружающие, авторитетные люди, представители власти и иностранцы могут создавать вам препятствия, загадывать загадки, которые разрешить будет не так легко. Но, отгадав оные вы достигнете вершин успеха.

v_drakon[1]

ДРАКОН

Удача

Овечка будет помогать вам в делах связанных с домом, семьёй, недвижимостью и родственными отношениями. Хорошее время для заключения брака, продвижения вперёд дел семейного бизнеса. Но, нужно торопиться! Успеть, необходимо в первые полгода. Особенно благоприятным будет июнь месяц. С конца лета Овечка материализует так сказать события предыдущего периода в виде плодов любви – детей, плодов сосредоточения – успехов в бизнесе, плодов углубления в себе – признанием в обществе.

Ответственность

Но, несмотря на предложения и посылы Овечки, Коза не даст вам расслабиться совершенно. Обязательно будьте бдительными в делах финансовых, особенно, если они касаются совместных финансов или владения имуществом. Не стоит играть в легкомысленные игры с серьёзными вещами и всё будет хорошо.

v_snake[1][1]

ЗМЕЯ

Удача

Для того чтобы резонировать с удачными предложениями Овечки вам необходимо быть очень подвижными. Чем больше вы будете общаться, звонить, учиться, вести рекламную деятельность и торговаться, тем больше удачи будет у вас в руках. Действуйте в связи с этим в первые полгода. Во второй половине года с такой же лёгкостью продвигаться вперёд, не удастся. Удача в основном будет связана с фундаментальными вещами: домом, семьёй, недвижимостью и родственниками.

Ответственность

На фоне удачи в делах информационных, стоит подумать о том, чтобы не расслабляться в делах партнёрских. Коза, если вы расслабитесь и пустите всё на самотёк, может создать препятствия в этих сферах. Сложно будет находить общий язык с начальниками, оппоненты могут стать упрямыми и боевитыми…

v-loshad[1]

ЛОШАДЬ

Удача

Овца сделает так, что всё в ваших руках будет спориться… Но, только в ваших личных руках, только с помощью своих личных трудов, пота, умений, талантов и сноровки. Именно это даст вам возможность в первом полугодии добиться хороших результатов материального характера, что-то сделать, сотворить… А вот разрекламировать это, «продать», чтобы об этом деле или умении узнало как можно больше людей – задача второго полугодия. И, здесь придётся поработать, преодолевая сомнения, лень и самоуспокоенность…

Ответственность

Если, при всех ваших талантах, возможностях и благоприятных обстоятельствах если вы хоть немножко позволите себе полениться, Коза накажет вас самым недвусмысленным образом. К искусству, необходимо приложить труд, который должен занимать в процессе – 90%… Для того, чтобы защититься от дерезы, трудитесь и не забывайте о том, чтобы поддерживать своё здоровье в надлежащем порядке.

v_sheep[1][1]

ОВЦА

Удача

Представляется, что Овца в год Овцы всегда готова помочь себе проявиться по максимуму, но, здесь есть одно маленькое: «но»… Собственная удача находится в собственных руках, и если ждать у моря погоды, её можно и не дождаться! Действуйте, создавая благоприятные обстоятельства, везде проявляйтесь, появляйтесь, мелькайте! Только это приведёт к успеху и только это позволит материализовать его во втором полугодии, превращая виртуальные ситуации в реальные деньги, имущество или умения.

Ответственность

Но, не беспокойтесь, на страже вашей лени всегда будет стоять Коза, которая мгновенно пресечёт все попытки «паразитировать» на благоприятных обстоятельствах или возлежать на диване, когда надо работать не покладая рук. Материализуются авторитетные люди, которые с помощью увещеваний или силой закона заставят вас действовать.

v_obezjana[1]

ОБЕЗЬЯНА

Удача

С Овцой вам необходимо быть хитрой… Ни в коем случае не рассказывать о своих планах, тщательно готовить бизнес акции, брать на вооружение проверенные временем и практикой действия. Это позволит с лёгкостью преодолеть все возможные кризисы и увеличить свой капитал, не только моральный, но и материальный. Эти действия очень помогут вам во втором полугодии, когда основная нагрузка во всех сферах жизни ляжет на ваши плечи. Остерегайтесь лукавых партнёров…

Ответственность

Коза будет на страже… Она бдительным оком остережёт вас от лени, самоуспокоения и будет постоянно подталкивать к борьбе, победам и успехам. Она нащупала вашу чувствительную точку в области дома, семьи, недвижимости и семейного бизнеса и чутко прислушивается к пульсу событий в этих сферах…

v_rooster[1][1]

ПЕТУХ

Удача

Овечка поддержит вас во всех новых проектах, бизнесе, ситуациях связанных с реализацией сотрудничества с друзьями, единомышленниками, авторитетными знакомыми и спонсорами. Лучшее время для этого сотрудничества и развития бизнеса – весна и начало лета. Закрепляйте позиции в этих сферах, потому что потом, во втором полугодии начнётся серьёзная работа по поводу этих идей: как, что, сколько и т.д. и т.п. Думайте, взвешивайте, но, не забывайте, что в это время кушать-то, тоже надо. Используйте проверенные методы заработка.

Ответственность

Как только вы позволите себе сболтнуть лишнее, Коза тут же поднимет вас на рога! Во избежание, постарайтесь тщательно планировать все выступления, проверять документы, учить матчасть, в общем, в информационной сфере держать марку.

v_sobaka[1]

СОБАКА

Удача

Всё, чего хотят добиться от жизни Собаки, будет им представлено Овечкой в первой половине года. В это время необходимо продвигать себя в области карьеры, бизнеса, достижения поставленных перед собою задач во всех областях жизни. Конец весны и начало лета – очень благоприятны. Но, особенно, для перемен в работе, поиска новых сфер для применения своих усилий и для улучшения состояния здоровья. Так как, цели в основном будут достигнуты, то во втором полугодии, в связи с этим, возникнет необходимость и желание добиваться чего-то нового, искать новые идеи новых друзей, знакомых и единомышленников. Это, не такая лёгкая задача и выбрать будет не просто…

Ответственность

На страже ваших финансовых возможностей, кошелька и применения талантов в жизни будет стоять как это ни прискорбно, Коза. Любое расслабление в этих сферах может приводить к санкциям с её стороны. Поэтому, будьте ответственны, тщательно проверяйте свою финансовую историю и не играйте в игры с кредитами и инвестициями.

v_kaban[1]

КАБАН

Удача

Весной и в начале лета Овца предложит вам изменить свой социальный статус, приобрести влияние в обществе, поднять свой моральный уровень на более высокую ступеньку. Всё это может быть связано с путешествиями, контактами с авторитетными людьми, образованием и, например, искусством. После этого роста, во втором полугодии, на повестку дня станет вопрос о карьере, бизнесе, достижении практического результата во всех сферах жизни. Но, это не будет лёгкой прогулкой, ведь на страже стоит антагонист Овечки…

Ответственность

Да, Коза со своими острыми рогами будет стоять на страже и не даст вам расслабиться ни на минуту! Лучше было бы, чтобы вы это поняли и приняли на себя всю ответственность за происходящее заранее. Любой ваш шаг сейчас будет рассматриваться как под микроскопом, любая ошибка будет не только «озвучиваться», но и наказываться без промедления.

Западный Гороскоп на 2015 год

 

z_oven1[1]

ОВЕН

ГОД РАДОСТИ

 

Первые полгода для вас должны быть удачными. И будут тем более удачными, если вы не будете пассивно ожидать и проживать эту фортуну, а сами, активно сотворите свою судьбу. Особенно, вам следует быть активными в первые месяцы лета, когда звёзды благоприятствуют как никогда. Чувства, достижения связанные со спортивными, бойцовскими качествами вашего характера помогут всегда быть на гребне…

 

Вторую часть года необходимо наполнить большой и активной работой. Начинаться всё может с не очень радостных событий, но, если вы подготовите заранее «сани и телегу», всё закончится благополучно. Конец лета и осень довольно сложные, как с точки зрения дел на работе, так и со стороны здоровья. Но, в целом и общем, терпенье и труд, всё перетрут.

z_telec1[1]

ТЕЛЕЦ

ГОД ДОМА

 

Первая, более удачная половина года может пролететь мимо вас так быстро, что вы её не заметите. Так что, вовремя нажимайте на тормоза и успеете использовать благоприятные неожиданности начала лета, которые должны быть выгодными для дел семьи, недвижимости. То, что было отложено, то, что казалось неразрешимым, можно будет изменить к лучшему в один миг.

 

Ко второй части года необходимо хорошо подготовиться, потому что, несмотря на более напряжённое время по сравнению с предыдущим полугодием, всё-таки, хорошие и выгодные моменты будут присутствовать. Но, для их так сказать «усвоения» необходимо быть начеку и бороться за результат по-спортивному! Обратите внимание на детей и возлюбленных.

z_bliznecy1[1]

БЛИЗНЕЦЫ

ГОД ОБЩЕНИЯ

 

Сам бог вам велел сейчас общаться. Любые информационные дела будут идти как по накатанной дорожке. Самое время начать учиться и преподавать, заняться рекламой и торговлей, налаживать отношения с окружающими и близкими людьми. Особенно благоприятное время для этого – начало лета. Это время новых знакомств, идей и осуществлений…

 

Вторая половина года – сложноватая. Много хлопот и забот может объявиться в делах связанных с семьёй, недвижимостью, ремонтами и семейным делом. Особенно следует быть внимательными с августа месяца и до конца осени. Если же вы заранее подготовитесь к этим темам и ситуациям, всё пройдёт благополучно и выгодно.

z_rak1[1]

РАК

ГОД ИМУЩЕСТВА

 

В первую половину года необходимо больше внимания уделять земным, материальным делам, заработкам, покупкам и инвестициям. С весны и до начала лета дела в этих сферах, дела пойдут хорошо, особенно, в начале лета. В это время необходимо сосредоточиться на новых целях, идеях, либо, энергично и неожиданно для окружающих, осуществлять свои планы в жизнь.

 

Во вторую половину года, что поделаешь, придётся поработать. Необходимо подготовиться к суете, поездкам, самой разнообразной информационной работе. Ситуации могут возникать самые неожиданные, иногда даже конфликтные… Но, если подготовиться, то всё можно повернуть к своей личной выгоде и благополучию. Больше внимательности, расчёта и терпения!

z_lev1[1]

ЛЕВ

ГОД САМОУТВЕРЖДЕНИЯ

 

Действуйте! Действуйте! Действуйте! Спать, нельзя! Всё первое полугодие вам необходимо проявлять в жизни свой авторитет, творческие, интеллектуальные, физические возможности и всевозможные умения. Вас заметят и оценят. Выгодные, перспективные обстоятельства, ситуации могут быть связаны с образованием, путешествиями, иностранцами, представителями власти, искусства и общества. Будьте начеку, особенно в начале лета!

 

Во втором полугодии вы будете пожинать плоды первого, так что, не на кого пенять… Подготовьтесь к тому, что вам придётся во всём полагаться только на накопленное ранее. На ваши умения, навыки, руки, ум, идеи, бизнес и материальные ресурсы. Конец лета и почти вся осень могут быть сложными, поэтому, лучше хорошо поработать весною и всё будет в порядке!

z_deva1[1]

ДЕВА

ГОД ПОДГОТОВКИ

 

Перед стартом необходимо готовиться. Тем более, перед довольно сложным, долгим, ответственным соревнованием, которое потребует от вас больших усилий, выдержки и терпения. Но, что самое интересное, эта подготовка не будет для вас испытанием, наоборот, чем больше усилий вы будете прилагать и чем тщательнее скрывать свою работу от окружающих – тем большего успеха потом добьётесь.  Финансовая, материальная выгода и кредитование, вкупе с этой подготовкой выгодны в начале лета.

 

Период «испытания на прочность» начинается с августа… Большое бремя ответственности за всё происходящее вокруг не даст вам передохнуть и расслабиться. Будьте внимательны! Партнёрские отношения и дела связанные с семьёй и недвижимостью очень важны. Действуйте спокойно, уверенно, с учётом всех возможных ошибок и победите!

z_vesy1[1]

ВЕСЫ

ГОД ИДЕЙ

 

Используйте, реализуйте все свои идеи, зарождающиеся в первой половине года. Пробуйте «заразить» ими как можно больше окружающих, друзей, знакомых и тех, кто может поддержать их материально. Лучшее время работы со спонсорами, партнёрами и общественным мнением – начало лета. Будьте максимально собранными, упускать благоприятные возможности, предложения не стоит. Сейчас – лучшее время для начала бизнеса и преобразования старого.

 

С друзьями, поддержкой спонсоров, знакомствами в верхах вам гораздо легче будет пережить второе полугодие. К этому времени необходимо приготовиться. Потому что обстоятельства, ситуации и настроения могут контролироваться вами в этот период с трудом. Внимательнее отнеситесь к поездкам, ведению переговоров, общению с окружающими и близкими. Работа и здоровье требуют забот и хлопот. Но, предупреждён – вооружён!

z_skorpion1[1]

СКОРПИОН

ГОД КАРЬЕРЫ

 

Максимум внимания должен быть направлен на карьеру, бизнес, достижение поставленных перед собою, задач и целей. Первое полугодие очень подходит для этого. Особенно, конец весны и начало лета, когда на вашей стороне будут здоровье и отличная работоспособность. Трудовые коллективы, начальство будут смотреть на вас благосклонно. Это хорошее время для поиска новой или дополнительной работы.

 

Для того чтобы реализовать свои планы в период с конца лета и до начала зимы надо будет постараться. Здесь, надеяться на помощь окружающих и то, что всё решится само собой не стоит. Только большая ответственность, собранность, умение правильно распоряжаться своими ресурсами и талантами позволит усидеть на скакуне удачи.

z_strelec1[1]

СТРЕЛЕЦ

ГОД ПРИЗНАНИЯ

 

Для того чтобы осуществились ваши мечты и окружающие, общество были от вас в восторге, необходимо много и основательно трудиться. Пришла пора взять ответственность на себя, повзрослеть и посвящать потехам час, а делу – время! Вот это-то дело и будет самым положительным образом проявляться в период первого полугодия, но, особенно в начале лета, когда успех, партнёрство, неожиданные благоприятные обстоятельства всегда будут с вами.

 

Во второй половине года необходимо этот успех развивать, превратить в реальные достижения, подъём в области карьеры и бизнеса, в достижение целей поставленных перед собой. А это уже не лёгкая прогулка… Начиная с конца лета и до начала зимы надо будет серьёзно работать, но, труд этот окупится в будущем стократно!

z_kozerog1[1]

КОЗЕРОГ

ГОД ИЗМЕНЕНИЙ

 

Если вы что-то решили изменить в своей жизни кардинально, этот год и первое его полугодие в особенности, подходят идеально! Меняйте всё: причёску, привычки, партнёров, бизнес и всё, надоевшее, опостылевшее и привычное. Самые глубинные изменения произойдут и будут наиболее благоприятными в июне. Если, в связи с переменами вы сможете поправить свои финансовые дела и кредитную историю, вам можно будет только позавидовать…

 

После изменения, обычно, приходится в какой-то мере корректировать свои приоритеты, цели, взгляды на мир и взаимоотношения с обществом. Вот этим и придётся заняться во второй половине года. Нельзя сказать, что занятие это будет лёгкое… Возможно, придётся преодолевать противодействие родных, работать с документами и законами. Но, оно того стоит!

z_vodolej1[1]

ВОДОЛЕЙ

ГОД ПАРТНЁРСТВА

 

Самыми значительными в первой половине года будут успехи в партнёрских отношениях. Необходимо сознательно форсировать их, искать знакомства, использовать каждую возможность для рекламы, саморекламы, получения интеллектуального и информационного превосходства над окружающими. Особенных достижений в этом можно добиться в начале лета.

 

Но, при таком успешном наступлении, не следует забывать о том, что не все будут довольны и могут появиться, как всегда, завистники и непримиримые противники. Поэтому, второе полугодие необходимо провести безукоризненно, отделяя зёрна от плевел, а мух от котлет… Отличайте друга от врага, знайте, кому можно помочь морально и материально, а кого подтолкнуть к самостоятельности.

 

z_ryby1[1]

РЫБЫ

ГОД ТРУДОВ

Хоть по факту вам придётся много и ответственно трудиться, это не будет вам в тягость, особенно в первой половине года. В это время можно сделать столько, сколько не получится и за несколько лет! Главное, что труды эти не будут напрасными и вместе с положенным в таких случаях опытом, придёт и материальное вознаграждение! Особенное рвение следует проявлять в начале лета, в июне.

От этого рвения будет зависеть и ваш успех в партнёрских отношениях. А с ними нельзя играть, особенно, во второй половине года и, особенно в конце лета и осенью… Дело в том, что вы можете думать о других людях слишком идеально и представлять отношения в романтическом ключе. Вам же надо быть прагматиками, оценивающими всё на предмет реальной выгоды.2015g Здесь вы видите график, который отражает небесную ситуацию общего характера, действующую на все без исключения знаки Западного и Восточного зодиаков. Почти как погода на улице… Вне зависимости от вашего личного настроения, весёлого или грустного, вне зависимости от количества денег в вашем кошельке, вашего пола, возраста – дождь всё равно будет идти и вам, также как и всем окружающим, придётся иметь это в виду, надевая плащ или прихватывая на бегу зонтик.

Ну, а если распогодилось и Солнышко дарит нам прекрасный денёк вы всё равно вправе не идти на озеро или в лес на прогулку, оставшись дома смотреть телевизионный ящик, по которому почему-то показывают ненастье…

Линия, идущая посередине графика, разделяет его на две части. Та часть, которая вверху обозначает «хорошую погоду», периоды, когда светит Солнце и настроение в природе и у большинства людей – радостное. Проблема этого периода – лень. Когда всё хорошо, так хочется полежать, расслабиться и ничего не делать. Но, именно в эти периоды можно сделать гораздо больше в жизни, бизнесе и любви! В это время необходимо сознательно заставлять себя действовать, действовать и ещё раз – действовать!

Когда кривая графика опускается в нижнюю его часть – энергетическая «погода» портится, идёт дождь, хмурые тучи нагоняют мрачное настроение, но, мы не в силах властвовать над обстоятельствами! Приходится и в дождь, и в мороз идти на работу, выполнять свои прямые обязанности и обязательства. Надо только подстраховаться: захватить зонт, поменять аккумулятор на машине, следить за своим настроением, словами, мыслями для того чтобы увидеть как прекрасно морозное утро, особенно, когда снег скрипит под шагами…

Итого…

Верхняя часть графика – периоды, когда действовать легче, проще, веселее. Нижняя его часть предполагает значительные усилия для реализации своих дел. Но это – общая для всех информация, не имеющая отношения к Вам лично. Это следует иметь в виду!

Information will be available soon.